PARTNERI

 

 

 
Projektu The Home īsteno “R.Evolution City”, kas attīstīja nozīmīgus projektus Latvijas nekustamo īpašumu tirgū. Komplekss “CityZen” tika atzīts par 2005. gada labāko māju. 2006. gadā speciālu balvu „Par labāko arhitektūru” un nosaukumu „Labākā māja” saņēma ēka „Šokolādes nams”. Projekts „Saules republika” tika atzīts par 2007. gada labāko projektu, bet māja ar nosaukumu ”Backstage” („Aizkulises”) šajā pašā gadā bija pirmā, kas tika nominēta kā „Labākais elitārais projekts”. 
 
“R.Evolution City” ir dažādu nozaru speciālistu komanda. Tajā darbojas finansisti, juristi, mārketinga speciālisti, plānotāji un celtnieki. Attīstītājam ir pietiekami lieli resursi un bagāta pieredze, lai īstenotu pilnīgu investīciju projekta vadību un virzību Latvijas nekustamā īpašuma tirgū.
 
Izvēloties partnerus projektu realizācijai, galvenās prasības ir pieredze darbā ar augsta līmeņa projektiem, partnera uzticamība, drošība, godīgums, atvērtība un kompromisu nepieļaušana attiecībā uz piedāvātās preces vai pakalpojuma kvalitāti.