THE HOME – JŪSU IZVĒLES MĀJA

 

 

The Home ir Māja ar lielo burtu. Māja, kurā var smelties spēku, iedvesmu un mieru. Arhitektūras ansamblis, ko veido trīs dažādi noformētas ēkas. Pirmā ir kā cieņas apliecinājums iemīļotajam art deco stilam, otrā – mūsdienīgs Jūrmalas koka arhitektūras risinājums, bet trešā – atvērtība un dabas mīlestība, kas raksturīga nākotnes projektiem. 
Katrs ieraudzīs šo Māju kā savu izloloto vēlmju piepildījumu. Te nevajadzēs meklēt kompromisu – ikviens var izvēlēties savai sirdij tuvāko laikmetu un stilu. Ja Jums patīk šiks un spilgta izteiksmība, faktūras un krāsas, tad Jūsu izvēle būs vērsta uz ēku ar art deco iezīmēm. Romantiķis izvēlēsies nesteidzīgas pastaigas, kurās var kavēties atmiņās, un māju ar koka mežģīnēm. Savukārt darbīgs un atvērts cilvēks iespējams, izvēlēsies “Māju bez robežām” – ar plašiem logiem, kas nojauc robežu starp interjeru un ārējo vidi. 
 
Šī izvēles iespēja padara projektu The Home unikālu. Noteiktais artikuls „the” projekta nosaukumā pasvītro šo unikalitāti un īpašu cieņu pret māju kā pret īpašu realitāti.
 
Pagātne, tagadne un nākotne, kā arī ķermeņa, prāta un dvēseles harmonija projektā The Home ir apvienota skaņā OM (AUM) – tā ir Visuma, Radītāja un Spēka skaņa. Harmonija šai gadījumā ir klātesoša it visā, tai skaitā mājas nosaukumā  The Home.